Warsztaty z muzykalności z Bartoszem Przybylskim

Warsztaty z muzykalności z Bartoszem Przybylskim

Saturday 9 November 2019
11 h 00 min - 14 h 30 min


Emplacement
Sale Taneczne Millennium

More information:

Z okazji urodzin Warsaw Swing Alliance organizujemy dla Was niespotykane na co dzień w Warszawie warsztaty, które poprowadzi Bartosz Przybylski!

Głównym celem zajęć z muzykalności, nie jest uczenie się nowych wariacji rytmicznych ani rozbudowywanie repertuaru tanecznego. Celem zajęć jest pozyskanie narzędzi oraz umiejętności do interpretowania muzyki, rozumienia relacji pomiędzy instrumentami oraz budowanie lepszego połączenia z tym co jest grane. Muzyka się nie zmienia, ale nasze postrzeganie jej, tak. Rozwijanie świadomości muzycznej jest niesamowicie ważne w procesie rozwijania się jako tancerz.
Zapraszamy na zajęcia rozwijające muzycznie, poziom jest otwarty więc każdy będzie mógł wziąć coś dla siebie 🙂

Cena warsztatów (4 godz.) wynosi 70 zł.

Godziny zajęć:
9.11 (sobota) 11:00 – 13:00
10.11 (niedziela) 12:00 – 14:00

O prowadzącym:
Tancerz, instruktor, DJ, pasjonat muzyki swingowej, badacz, kulturoznawca, podróżnik, organizator eventów, promotor tańców swingowych, polski ambasador Swingu. Pasję do tańców i muzyki swingowej odkrył w 2012 roku. Za Lindy Hopem przebył już 35 krajów i uczestniczył w ponad 250 festiwalach. W Krakowie prowadzi zajęcia Lindy Hop, rozwija autorski program warsztatów muzykalności oraz prowadzi wykłady dot. muzyki swingowej.

Autor fotografii wykorzystanej w grafice: Krzysztof Kaczmar