Warsztaty z DJ-owania z Bartoszem Przybylskim

Warsztaty z DJ-owania z Bartoszem Przybylskim

Saturday 9 November 2019
13 h 30 min - 17 h 00 minMap UnavailableMore information:

Z okazji urodzin Warsaw Swing Alliance organizujemy dla Was niespotykane na co dzień w Warszawie warsztaty, które poprowadzi Bartosz Przybylski!

Bartosz poprowadzi dla Was dwa panele dotyczące: roli DJ’ów na scenie swingowej, oraz wpływu muzyki swingowej na taniec. Dla wielu osób DJ’owanie polega tylko na graniu tego co się lubi oraz/lub przygotowaniu playlist w domu i wciskaniu “play” na potańcówkach. Nic bardziej mylnego. Jako osoba z kilkuletnim stażem Bartosz będzie chciał się z Wami podzielić swoją wiedzą i doświadczeniami z tego zakresu. Zapraszamy do udziału i zachęcamy do skonfrontowania własnych przemyśleń na ten temat oraz edukowania się w tej dziedzinie.

Cena warsztatów (4 godz.) wynosi 70 zł.

Godziny zajęć:
9.11 (sobota) 13:30 – 15:30
10.11 (niedziela) 14:30 – 16:30

O prowadzącym:
Tancerz, instruktor, DJ, pasjonat muzyki swingowej, badacz, kulturoznawca, podróżnik, organizator eventów, promotor tańców swingowych, polski ambasador Swingu. Pasję do tańców i muzyki swingowej odkrył w 2012 roku. Za Lindy Hopem przebył już 35 krajów i uczestniczył w ponad 250 festiwalach. W Krakowie prowadzi zajęcia Lindy Hop, rozwija autorski program warsztatów muzykalności oraz prowadzi wykłady dot. muzyki swingowej.